Bylinkář I

9. října 2018 v 14:56 |  Zdraví ze zahrádky
Přinášíme vám nový seriál a tentokrát zavítáme do zahrádek, na louky, do lesů, do Čech i do daleké ciziny. Budeme se věnovat bylinkám a jejich pozitivním vlastnostem v rámci konkrétních nemocí. Proč? Protože jste nás o to prosili. Protože bylinky jsou nedílnou součástí přípravků Joalis a protože v jejich sílu věříme. A věří v ní lidé už po staletí...

Bechtěrevova choroba je velice obtěžující onemocnění, které dotyčnému způsobuje nepředstavitelné bolesti zad, konkrétně jejich dolní části. Kdo se v detoxikaci orientuje, ví, že jedna z hlavních kúr bude směřovat k jaternímu orkuhu (Joalis LiDren a další). Podpořit bychom měli také činnost žlučníku.
  • Ideální je detoxikaci podpořit pravidelnou masáží postižených míst mastí z bedrníku.

Crohnova choroba spadá pod autoimunitní onemocnění a skutečně: dobře zaděláno na ni mají lidé, kteří si toho na sebe nakládají víc, než jsou schopni unést, dlouhodobě podléhají stresu a vypěstují si "autoimunitu". Toto onemocnění střev, které však často postihuje i trávicí trakt, je úmorné a velice náročné, vyžaduje přísný stravovací režim, klid a kdo si chce na problém posvíit z celostního pohledu, připojí také detoxiakci střev společně s detoxikací, zaměřenou na autoimunitu.
  • Joalis Activ-Col a Joalis Activ-Acid jsou perefktním combem, které podpoří zdravou tvorbu a činnost střevní mikroflóry a pomůže s odkyselením organismu, jedním z hlavních spouštěčů civilizačních chorob.
  • Blahodárně působí v tomto případě také aloe vera, tedy 100% čistá šťáva z něj.

Onemocnění konečníku je celá řada: od hemeroidů přes záněty až po obávaná nádorová onemocnění. Česká republika si už několik let dokonce drží nechvalné první místo mezi národy, kde se karcinom konečníku a tlustého střeva objevuje nejčastěji. Jako kvalitní a šetrná prevence všech potíží spojených s konečníkem se ukazuje správná životospráva, zdravý pohyb (ideálně chůze, běh, relaxační cvičení nebo plavání) a detoxikace zaměřená na okruh jater (jelikož konečník spadá pod jejich nadvládu).
  • Zásobte se rakytníkovým olejem! Tím 100%, žádnými náhražkami. Ten můžete užívat vnitřně (čistí organismus a celkově posiluje imunitní systém), ale také lokálně. Pomáhá rychle zhojit drobná poranění, má posilující a regenerační účinky.


Které další problémy vás trápí? Poradíme vám! Pište nám do zpráv na Facebooku nebo přímo do komentářů pod článek a my pro vás příchystáme další bylinkový díl!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama