Ach, ty klouby aneb Když pohyb bolí

6. října 2017 v 17:09 |  O detoxikaci
V dnešním článku se podíváme na zoubek pohybovému aparátu. Bylo by bláhové myslet si, že problémy s pohybem se týkají pouze seniorů...

V současném civilizovaném světě se problémy s pohybovým aparátem řadí k nejčastějím potížím. Trápí lidi napříč všemi generacemi - od dětí po seniory. Jejich projevy jsou vcelku snadno rozpoznatelné: pohyb zkrátka bolí. Někdy nárazově, jindy nepřetržitě. Bolest však vždy znamená vážný problém, před nímž není radno zavírat oči.

Očima detoxikace

často setkávají s klienty, kteří mají v organismu množství mikrobiálních ložisek: ve vazivu, kloubní chrupavce, výstelce a dalších částech pohybového ústroí. Tato ložiska často obsahují streptokoky, virové či chlamydiové zátěže, zrádné stafylokoky a samozřejmě také obávané borrelie.

Pro řízenou a kontrolovanou detoxikaci je prioritou ložiska najít a zjistit, do jaké míry funguje imunitní systém, jak moc je schopný si s toxiny poradit. Jinými slovy: k tomu,a by detoxikace probíhala, jak má, je třeba, aby na ni byl imunitní systém perfektně připraven. V tom mu může bránit celá řada dalších potíží, mnohdy skrytých, které však přístroj Salvia velice dobře odhalí.

Co udělá správný terapeut?

  • Důkladně se klienta vyptá na průběh potíží a životní styl (zaměří se např. na metabolické poruchy),
  • odhalí, které orgány (zejména ty mateřské) jsou toxicky zatížené,
  • přesně určí typ toxické zátěže (mikrobiální ložiska, organické toxiny, anorganické toxiny, metabolické toxiny, emocionální zátěž),
  • sestaví detoxikační kúru na míru.

Hlava a metabolismus, na scénu!

Detoxikace mozku je zcela zásadní nejen při problémech pohybového ústrojí (zejména při revmatických potížích), ale bývá klíčová téměř u všech potíží. V mozku se totiž nachází obrovské množství center pro řízení celého organismu, a pokud jsou zde přítomny toxiny, mohou mít za následek změny imunitní reakce (včetně nebezpečné autoimunity).

Pokud nás trápí klouby, je rovněž vhodné se sám sebe zeptat: Jak a co jím? Na potíže s klouby mohou mít zaděláno ti lidé, kteří trpí poruchami metabolismu, zejména pak masa. Příkladem je známé onemocnění zvané dna - konzumace masa způsobuje, že se v kloubech usazují krystalky kyseliny močové, vznikají zánětlivé procesy a celá řada typických potíží.

Které orgány jsou klíčové?

Detoxikace při poruchách pohybového aparátu je vždy složitá, ale dobrý terepaut si s ní poradí. Důležité je najít mateřský, ten hlavní orgán, který v problému dominuje (nejčastěji játra, ledviny, slezina). Sbírku detoxikačních přípravků Joalis najdete v našem e-shopu, avšak pohybový aparát si žádá extra péči. Neváhejte se proto obrátit na některého z mnoha vyškolených terapeutů. K lepší orientaci vám poslouží naše přehledná mapa Center metody CIC.Hodně zdraví, pevné nervy (a pevné kosti a klouby) vám všem,

Joalis
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 6. října 2017 v 17:13 | Reagovat

Jo, to chápu. Není to žádná sranda. :/
S pozdravem Magicmax

2 Rozálie Rozálie | E-mail | 19. října 2017 v 15:34 | Reagovat

Prosím jen dotaz, víte mi poradit jaké produkty od Joalisu bychom mohli u bolestí kloubu použít? Je nějaká novinka v produktech? Děkuji

3 Mujak Mujak | 23. února 2018 v 9:48 | Reagovat

Přípravky na klouby, se kterými zlepšíte svou pohyblivost a také se budete cítit lépe-

https://www.monsterfitness.cz/kloubni-vyziva/

4 Albertdog Albertdog | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:14 | Reagovat

The prostate is the central section of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections received from other parts with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations each week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to take to ensure a normal prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must select prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama