Mgr. Marie Vilánková v pořadu Sama doma

6. června 2017 v 12:03 |  Joalis v médiích
V pondělí 5. června byla jedním z hostů pořadu České televize - Sama doma, také
Mgr. Marie Vilánková, spolumajitelka a jednatelka firmy ECC.


Mgr. Marie Vilánková je do tohoto pořadu zvána pravidelně a vždy se zajímavým tématem.
Tentokrát hovořila o letních hrozbách, včetně nemocí přenášených hmyzem.

Tento díl je možno shlédnout na stránkách České televize: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 6. června 2017 v 12:21 | Reagovat

Ano, ubožáků je zde jako much
:-)  GVKB  O_O
Každých padesát let se počet ubožáků na světě zdvojnásobí, následkem je mnoho problémů u ekonomiky a politiky. Jaký to má smysl, že se zde ubožáci rozmnožují jako mouchy, nikdo tento globální problém optimálně neřeší. Dalším problémem je pokles zdraví fyzického a psychického u ubožáků, je to všude samý nemocný ubožák, co si myslí, že se o něj musí ubohá společnost postarat.

Je třeba ukončit u ubožáků možnost se svobodně rozmnožovat a oddělit konečně muže od žen tak aby nemohlo už docházet k rozmnožování ubožáků. Místo ubožáků se budou používat jenom inteligentní GVKB roboti a necháme zde ubožáky bez možnosti, aby zde po sobě zanechali ubohé děti, pro které zde není místo na tomto světě. Místo vození dětí v kočárku budou ubožáci vozit v kočárku psa nebo kočku.

Jelikož ubozí zaměstnavatelé nebudou mít už k dispozici mladé zaměstnance, tak budou nucení nakoupit inteligentní GVKB digitální roboty na baterky, a tím se eliminuje zaostalost, proč by nemohl být GVKB robot prezidentem nebo ředitelem? Všimněme si toho že čím více je ubožák úspěšný, tím méně chce mít děti, ano ubohé děti jsou příčinou naší zaostalosti.

Svět bez dětí bude zcela jiný, už zde nebudou zaměstnavatelé hledat mladé zaměstnance, protože zde žádní mladí zaměstnanci už nebudou, zaměstnavatelé budou muset zaměstnávat jenom roboty a roboti budou vyrábět roboty. Staří ubožáci se přemístí do domovů pro staré ubožáky, a zde se o ně postarají roboti, takto bude na světě každý rok méně ubožáků, až nakonec dojde k tomu, že v domově pro staré ubožáky, zemře poslední velmi starý ubožák na světě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama